Milczące Cienie

Siedziba klanu Milczących Cieni

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie




_________________________


//Gmach gotowy. Inne kategorie to kategorie sesji. Nie trzeba się zgłaszać ale proszę się nie dziwić jak coś ta nagle zniknie.//

_________________________


//Poszukiwani chętni na Strażników(moderatorów)//
Pozdrawiam Aravial
_________________________




_________________________



#1 2008-06-19 00:59:51

Xizor

Najwyższy Cień

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Karczma

*Karczemne drzwi lekko się uchyliły do środka wszedł Elf powolnym krokiem, nie spiesząc sie ruszył w kierunku fotela umiejscowionego pośrodku karczmy i właśnie na nim spoczął. Rozejrzał się leniwie niestety nikogo nie zauważył, spuścił głowę na dół i czekał aż ktoś się pojawi i będzie mógł porozmawiać*

Offline

 

#2 2008-06-21 08:24:38

Kaled von Evig

Milczący Cień

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Karczma

*Oczekiwania Xizora przerwał Kaled z impetem i złością wchodząc do karczmy* Witaj Xizorze.*Rzucił i kroki swe w stronę jego skierował, podszedł do miejsca w którym elf się znajdował. Zabrał krzesło znajdujące się przy sąsiednim stole, przysuną na przeciw Xizora i tymi słowami do niego przemówił* Co się do jasnej cholery dzieje, co to za przeprowadzka?*Wyrzucił ze złością*

Offline

 

#3 2008-06-24 19:11:08

Xizor

Najwyższy Cień

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Karczma

*Uśmiechnął się promiennie po czym rzekł*Spokojnie, co nie podoba Ci się tutaj?*Zapytał* Może się napijesz czegoś?

Offline

 

#4 2008-06-26 16:14:49

Kaled von Evig

Milczący Cień

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Karczma

Spokojnie*Kaled wyrzucił obłok śliny* Jak mam być spokojny? Wszystko co zrobiłem w naszej poprzedniej bazie poszło na marne !!! Cały mój wysiłek jest gówno warty !! A Ty mi mówisz, żebym się uspokoił ??

Offline

 

#5 2008-06-27 14:29:04

Xizor

Najwyższy Cień

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Karczma

No na to wygląda, że Ci mówię*Pokręcił głową* Nie mogliśmy tam dłużej zostać bo doszły mnie słuchy, że już połowa miasta wie gdzie przebywamy.

Offline

 

#6 2008-06-27 19:01:04

Kaled von Evig

Milczący Cień

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Karczma

I co z tego ?? *Rozejrzał się po pustej karczmie* Z tego co widzę to o obecnym miejscu nie wiedzą nawet członkowie naszego klanu. Według ciebie to jest lepsze rozwiązanie?? *Sięgnął po torbę podróżną i wyciągnął z niej butelkę wina*

Offline

 

#7 2008-06-28 09:52:51

Xizor

Najwyższy Cień

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Karczma

Może nie jest lepsze ale na pewno bezpieczniejsze*Odrzekł spokojnie* Widocznie do reszty nie doszły wiadomości o przeprowadzce.*Pokręcił głową i wzruszył ramionami*

Offline

 

#8 2008-06-28 09:59:28

Kaled von Evig

Milczący Cień

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Karczma

*Parsknął, po czym otworzył butelkę i wypił solidny łyk* Nie lubię takich podróży, wszędzie mam pełno pyłu*Splunął na podłogę* Wytłumacz Mi kto jest odpowiedzialny za poinformowanie wszystkich o naszej nowej bazie ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.efemforum.pun.pl www.domowewynalazki.pun.pl www.zubrzyca-cs.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.gfpbf.pun.pl